Nadat Manchester City officieel gehuldigd was als landskampioen van Engeland, gingen Julian Alvarez, Pepe Guardiola en Julian zijn vriendin op de foto. Toen Julian richting de dochter van Guardiola liep, keek ze hem heel verliefd aan. Wellicht dat de prachtige dochter van Guardiola verliefd is geworden op Julian.

Inhoudsopgave
Julian Alvarez heeft een relatie met Maria Emilia Ferrero
De Argentijnse spits Julian Alvarez heeft geen oogje op Maria Guardiola. Hij heeft namelijk een relatie met Maria Emilia Ferrero. De prachtige vriendin van Julian komt ook uit Argentinië. Ze hadden in hun tienerjaren een relatie, gingen uit elkaar, maar kwamen uiteindelijk toch weer samen. Ze lijken inmiddels de liefde weer gevonden te hebben.

Maria Guardiola en Erling Haaland
Het is de droom van elke Manchester City-fan: Erling Haaland en Maria Guardiola samen als koppel. Hier schreven we al eerder een artikel over. Haaland, lijkt zich volledig te willen focussen op zijn voetbalcarrière, Maria lijkt geen interesse te hebben in de Noorse topspits.
Foto’s © Instagram