Quincy van Grinsven is de vriendin van Dirk Abels. Terwijl Abels er momenteel in de jeugdopleiding van PSV alles aan doet om ooit klaar te zijn om als vaste waarde in de hoofdmacht te spelen, wordt hij bijgestaan door zijn lieftallige vriendin. In december 2018 verscheen voor het eerst een foto van de twee op het Instagram-profiel van Dirk Abels.
Quincy van Grinsven vriendin Dirk Abels
Quincy van Grinsven is de vriendin van Dirk Abels. Van Grinsven is geboren en getogen in Vught en woont daar tegenwoordig ook nog. Ze ging vroeger naar het Maurick College en studeerde daarna aan de Avans Hogeschool in Den Bosch. Wat ze verder doet in het dagelijks leven is niet helemaal duidelijk, al ziet het er wel naar uit dat ze gevoetbald heeft bij Zwaluw V.F.c.
Tegenwoordig mag Quincy van Grinsven zich de trotse vriendin van Dirk Abels noemen. Hoelang de twee al samen zijn, is niet bekend. Op het Instagram-profiel van Abels pronkt sinds 12 december 2018 echter een foto van de tortelduifjes.
Quincy van Grinsven is te volgen via Instagram.