Roos van der Aa, zal je kunnen kennen als beauty influencer.
Ook op Instagram is Roos geen onbekende, op dat social media platform heeft ze meer dan 40.000 volgers. Minder mensen weten dat Roos van der Aa één van de ex-vriendinnen is van onze Max Verstappen.
De prachtige blondine werd meermaals in het appartement van Max Verstappen gespot
. Dat was niet voor niets.
Ze zouden eind 2016 een korte relatie hebben gehad van een aantal maanden.

Beautyblogster
Toen Max en Roos een relatie hadden, was ze is al werkzaam als beautyblogster
. Ze is al meer dan 10 jaar de eigenaar van Style My Day, een blog met tienduizenden bezoekers per maand. Naast haar eigen website is ze ook actief op Facebook, Instagram en Pinterest.

Foto werd razendsnel verwijderd
Roos en Max deelden een foto van hen samen op Instagram. De foto werd razendsnel verwijderd, het is aannemelijk dat niemand mocht weten dat het stel samen was. Overigens is Roos van der Aa niet de enige ex-vriendin van Max Verstappen.

Roos van der Aa werd gestopt in het appartement van Max Verstappen
Eind 2016 werd de bloedmooie blondine meermaals gespot bij het luxe appartement van Max in het peperdure Monaco. Vandaar dat de geruchten al snel gingen dat ze een relatie hadden.






