Spelersvrouw.nl

Onrust bij Ajax: bestuursleden stappen op

Bestuursraadleden Ruud Haarms en Mike Harman zijn opgestapt! Dit vanwege het voornemen om de leden van de raad van commissarissen te belonen. Ajax wou graag de commissarissen financieel gaan belonen. Voetbalcommissaris Jan van Halst en voorzitter Pier Eringa zouden een bedrag van 50.000 euro krijgen. Terwijl Annette Mosman, Cees van Oevelen en Georgette Schlick het zouden moeten doen met 35.000 euro.

De verdeeldheid binnen de club zou onder andere niet lekker zijn gevallen bij erelid Arie van Os, die de situatie “ronduit belachelijk” noemde. Bestuursraadleden Haarms en Harman waren ook fors tegen. Omdat de commissarissen al geregeld een hele voorziening kreeg bij wedstrijden van Ajax in Europees verband.

Wel is er een voorstel gedaan in de bestuursraad om op 26 mei iedereen te dwingen om tégen te stemmen. En dit zou dan als nog kunnen leiden naar GEEN financiële beloning voor de commissarissen.