Natalie Regina is de vriendin van Alex Sandro, een sterspeler van Juventus en het Braziliaanse nationale voetbalteam. Regina is een aantrekkelijke, zelfverzekerde en intelligente vrouw die in 2017 een naamsbekendheid van haar eigen had bereikt nadat ze in een openbare ruzie met voormalig Braziliaans president Dilma Rousseff was betrokken.
Inhoudsopgave
Alles over Natalie Regina
Regina groeide op in een rijk en privilegieert gezin in São Paulo en genoot van alle voordelen die daarbij horen. haar ouders waren beide hooggeplaatste advocaten en Regina volgde hun voorbeeld door ook rechten te gaan studeren aan de prestigieuze Universiteit van São Paulo.
Nadat ze was afgestudeerd, ging Regina aan de slag als advocaat voor een van de grootste advocatenkantoren van Brazilië. Haar werk bracht haar in contact met vele bekendheden. Zowel zakenmensen als beroemde sporters.

De carrière van Alex Sandro
Alex Sandro is een Braziliaanse voetballer die speelt als verdediger voor Juventus en het Braziliaanse nationale team. De Braziliaan maakte zijn profdebuut voor Club Athletico Paranaense op 1 juli 2008. Voor zijn eerste club speelde hij in totaal 17 wedstrijden, waarin hij 1 assist gaf.
Op 1 februari 2010 werd hij verkocht aan Club Deportivo Maldonado. Deze club verhuurde hem een maand later aan Santos.
De club uit Uruguay verkocht hem op 1 juli aan FC Porto. Zij betaalde 9,6 miljoen euro voor hem. Voor de club uit Portugal speelde hij in totaal 137 wedstrijd, hierin scoorde Alex Sandro 3 keer en gaf hij 13 assist. Op 20 augustus 2015 maakte Alex Sandro zijn droomtransfer naar Juventus.
Bij de Italiaanse club zijn Paul Pogba, Ángel Di María, Federico Chiesa en Adrien Rabiot enkele ploeggenoten.
De interlandcarrière van Alex Sandro
Alex Sandro maakte zijn debuut voor het Braziliaanse elftal in 2011 en werd daarna opgenomen in de selectie voor de Copa América van dat jaar. Hij maakte zijn toernooidebuut in de kwartfinale tegen Uruguay, waarin Brazilie met 2-1 won.
Sandro was ook opgesteld in de halve finale en de finale, waarin Brazilië met 3-0 verloor van Argentinië. Hij werd daarna ook opgenomen in de selectie voor de Olympische Zomerspelen van 2012 en de Confederations Cup van 2013.
In het Braziliaanse elftal speelt hij achterin met Thiago Silva, Danilo, Alex Telles en Marquinhos. Meestal, vormen Casemiro, Fred en Fabiono het middenveld.
Voorin spelen Neymar, Jesus en Antony. Ook Rodrygo, Martinelli en Vinicius Junior staan regelmatig in de basis.
Het liefdesleven van Alex Sandro op de voet volgen? Volg ons dan op Instagram en Facebook.