Jeffrey Lang is de vader van Oranje-International en PSV-aanvaller Noa Lang.
Volgens de aanvaller zelf zijn vader en vriendin zijn grootste twee supporters.
Zijn vader ziet hij als mentor. Hij is eigenaar van een sportschool in Rotterdam en weet veel over mentale gezondheid.
Volgens zijn vader is hij regelmatig een mentor nodig.
Naast dat Jeffrey de mentor is van zijn zoon, is hij super trots op wat
Noa bereikt heeft. En dat snappen we. Jeffrey, is op dit moment zelfs trotse opa.
Inhoudsopgave
De vader van Noa Lang gaf zijn carrière op voor zijn zoon
De vader van Noa Lang vertelde in een interview met het AD dat hij alles opgegeven heeft voor zijn zoon. Hij werkte tot ‘s nachts in het nachtleven van Rotterdam als barman.
Vaak werkte hij tot 5 of 6 uur ‘s ochtends’. ‘’Ik ging daarna naar de markt om fruit te kopen voor Noa, daarna bracht ik hem naar De Kuip”, aldus Jeffrey.
Feyenoord had toen die tijd geen geld voor busjes, dat hadden ze bij Ajax toen al wel.

Jeffrey kreeg zijn zoon Noa samen met zijn ex-vrouw
Op 17 juni 1999 werd Noa geboren in Capelle aan den IJssel.
Hij werd geboren als zoon van Manon de Vries en Jeffrey Lang.
De ouders van Noa zijn niet meer samen. Nadat ze hun tweede kind kregen, zijn ze al snel uit elkaar gegaan.
Of Jeffrey inmiddels weer gelukkig is in de liefde, is niet helemaal duidelijk.
Wel weten we dat zijn ex-vrouw, Manon de Vries, gelukkig is met oud-voetballer Nourdin Boukhari.

Hij heeft een knappe dochter
Jeffrey kreeg samen met zijn ex-vrouw Manon een superknappe dochter die op dit moment als model werkt. Kyara Joella is de jongere zus van Noa Lang.
Ze werkt als model voor verschillende kleding- en lingeriemerken.

Sportschoolhouder en personal trainer
In het dagelijks leven werkt de vader van Noa Lang als sportschoolhouder en personal trainer. In zijn sportschool in Rotterdam worden ook bokslessen gegeven. Hij is eigenaar van Active Gym.
Hoofdfoto © Instagram @noano