Spelersvrouw.nl

Agustina Gandolfo en Lautaro Martinez zijn getrouwd

Agustina Gandolfo en Lautaro Martinez zijn getrouwd

Auteur: Ian Blankenvoorde

Datum: 2 juni 2023

Laatst Geüpdatet: 19 juni 2023

De Italiaanse aanvaller van Internazionale Lautaro Martinez en zijn vriendin Agustina Gandolfo zijn maandag getrouwd. Ze trouwden op landgoed en oud-koninklijk huis ‘Villa d’este Cernobbio’.

Over enkele weken gaan Lautaro en Agustina hun huwelijk opnieuw vieren in hun geboorteland Argentinië.

Lautaro en Agustina krijgen een tweede kind
© Instagram

Inhoudsopgave

Lautaro en Agustina krijgen een tweede kind

De bloedmooie, kersverse vrouw van Lautaro Martinez is zwanger van hun tweede kindje. Inmiddels heeft Agustina al 1.5 miljoen volgers op haar Instagram-account. Op dit social media-kanaal liet ze zien dat ze zwanger was. 

Agustina en Lautaro zijn in ieder geval dolgelukkig met elkaar.

Deze bekende mensen waren te gast op hun bruiloft 
© Instagram

Deze bekende mensen waren te gast op hun bruiloft 

De geruchten gaan dat er enkele Argentijnse internationals en hun partners waren uitgenodigd. Ook zal de Nederlander Denzel Dumfries en zijn vriendin Jaimy Kenswiel. Ook Angel di Maria en zijn vrouw Jorgelina Cardoso zouden uitgenodigd zijn.

Foto’s © Instagram